Επιχειρηματική Αποστολή στο Κλούζ και Ιάσιο της Ρουμανίας
Εντός Ελλάδας
![Image not found](/images/1056x594/jpg/files/images/1056x594/default.jpg)
Επιχειρηματική Αποστολή στο Κλούζ και Ιάσιο της Ρουμανίας
Έναρξη 00:00 - Λήξη 00:00
2
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στο πλαίσιο του προγράμματος δράσης του ΟΠΕ, με στόχο την ενίσχυση της εξωστρέφειας των ελληνικών επιχειρήσεων και τη στήριξη των ελληνικών εμποροοικονομικών συμφερόντων σε αγορές -στόχους, διοργανώνεται επιχειρηματική αποστολή στο Κλούζ και Ιάσιο της Ρουμανίας από τις 10 έως τις 15 Απριλίου 2006.