ELDRUG ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Εντός Ελλάδας
![Image not found](/images/1056x594/jpg/files/images/1056x594/default.jpg)
ELDRUG ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Έναρξη 20:00 - Λήξη 22:00
Πάτρα
Στα πλαίσια του Διατμηματικού Μεταπτυχιακού Προγράμματος “Ιατρική Χημεία: Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Φαρμακευτικών Προϊόντων” των Τμημάτων Χημείας και Φαρμακευτικής του Πανεπιστημίου Πατρών, η ELDRUG έχει την τιμή να σας προσκαλέσει την Τετάρτη 9 Ιουλίου 2008 και ώρα 20:00 σε Εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Τελετών του ΕΠΠ, η οποία θα περιλαμβάνει και ξενάγηση στους Εργαστηριακούς Χώρους των Τεχνοβλαστών του ΕΠΠ. Στην Εκδήλωση είναι προσκεκλημένες οι Αρχές της Πόλης, οι Πρυτανικές Αρχές και η Ακαδημαϊκή Κοινότητα. Στην συνέχεια θα παρατεθεί επίσημο δείπνο (ώρα 21:00) στην Βεράντα του ΕΠΠ προς τιμήν των Μεταπτυχιακών Φοιτητών.